Salı, Temmuz 5, 2022
Ana SayfaHABERLERYurtiçinden HaberlerBayer, TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı ile Sağlık Alanında Dijital Çözümler Bekliyor!

Bayer, TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı ile Sağlık Alanında Dijital Çözümler Bekliyor!

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cinsiyetiniz Diş Sağlığınızı Etkiliyor !

Düzenli yapılan ağız ve diş bakımı, genel sağlığın korunması...

Dondurmadan Bulaşan Öldürücü Virüs Paniğe Neden Oldu

Amerika’da aynı marka dondurma yiyen 23 kişi Listeria virüsüne...

Antalya, sağlık turizmi ile kazanmayı hedefliyor

Türkiye'nin turizm başkenti olarak anılan Antalya'da sadece deniz ve...

CHP’li Öztunç Meclis araştırması istedi: Hastane randevu sistemi çöküyor

Sağlık Bakanlığı MHRS sisteminin çöktüğünü ve yurttaşın hastane randevusu...

Roche İlaç Türkiye’de Yeni Atama

1958 yılından beri Türkiye’de sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön...
spot_imgspot_img
  • TÜSİAD tarafından yürütülen Sanayide Dijital Dönüşüm Programı sağlık alanında dijital çözümler sunan girişimcilerin başvurularını bekliyor.

TÜSİAD tarafından gerçekleştirilen Sanayide Dijital Dönüşüm Programı; Bayer özelinde sağlık alanında “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler”sunan ürün ya da hizmetleri bekliyor.Bu kapsamda, Türkiye’de sağlık okuryazarlığının desteklenmesi amacıyla bireylerin sağlık durumlarını takip edebilecekleri, beslenme, sağlıklı yaşam gibi özel sağlık konuları hakkında bilgi alabilecekleri kaynakların oluşumunu ve erişimini arttıracak dijital çözümler aranıyor.

Türkiye’de teknoloji üreten şirketlerlerle teknoloji sağlayacılarını bir araya getiren ve onların birlikte çalışmalarını sağlayan Sanayide Dijital Dönüşüm Programı, bir sorun ya da ihtiyaçtan doğacak ve Türkiye’de sanayide dijital dönüşüme katkı sağlayabilecek teknoloji sağlayıcılarının ürün ya da hizmetleri ile başvurabilecekleri bir program olarak öne çıkıyor.

Eğer sizin de “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler”sunabilecek yenilikçi çözüm ve kişiselleştirilmiş akıllı ürün ya da hizmetleriniz var isehttps://tusiadsd2.org/ sitesi üzerinden 26 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2018 mali yılı itibarıyla 117 bine yakın çalışana ve 39,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

En Son İçerikler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz