Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiBoehringer Ingelheim Türkiye'den, Yurt Dışı Atamalar

Boehringer Ingelheim Türkiye’den, Yurt Dışı Atamalar

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Güneşin Vazgeçilmezleri

Yaz mevsiminin gelişiyle beraber hemen herkesin gönlünü sıcaklığı ve...

Dikkat! Fazla Güneş Görme Kaybına Neden Olabilir

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina Birimi Sekreteri Prof. Dr....

Bilim Kurulu Üyesinden Hatırlatma Dozu Uyarısı

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz...

Global Sağlık Şirketine Türk Damgası

Faaliyet gösterdiği tedavi alanlarında değişimin öncüsü olan Danimarkalı global...

EMA’nın Varyantlara Uyumlu Aşısı İçin İnceleme Başladı

Avrupa Birliği ilaç düzenleyici kurumu Kovid-19’a karşı Pfizer/BioNTech’in geliştirdiği...

Boehringer Ingelheim Türkiye, bünyesinde yeni gerçekleşen atamaları duyurdu. Boehringer Ingelheim Almanya Klinik Araştırma Hekimliği‘ne Gizem Babayiğit, Avrupa Bölgesi’nde Çoklu Kanal Mükemmelliği Takım Liderliğine ise Ufuk Balcı getirildi.

Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atmakta ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle çalışmakta olan Boehringer Ingelheim Türkiye önemli atamalarını sürdürüyor.

Firma; Gizem Babayiğit’in Eylül ayı itibariyle Boehringer Ingelheim Almanya Klinik Araştırmalar ve Operasyonlar ekibinde Boehringer Ingelheim Medicine Excellence 2020 Projesi’nde Klinik Araştırma Hekimi olarak göreve başladığını duyurdu. Yeni görevinde klinik araştırmaların yürütülmesinde medikal danışmanlık hizmetlerinden sorumlu olacağı belirtilen Babayiğit’in bundan sonra çalışma hayatına Almanya’dan devam edeceği aktarıldı.

Gizem Babayiğit, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2012 yılında mezun oldu. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde Asistan Doktor olarak göreve başlayan Babayiğit, kariyer yolculuğuna 2015 yılında Pfizer firmasında Bölgesel Medikal Gözlemci unvanıyla devam etti. 2018-2021 yılları arasında Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesine katılan Babayiğit; Medikal İşler Departmanı Spesifik Farma Grubunda Medikal Danışman/Medikal Bilgi Uzmanı ve Medikal Operasyonlar Müdürü gibi önemli roller üstlendi.

Şirketten yapılan diğer açıklamaya göre; Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesine 2019 yılında Dijital Dönüşüm Müdürü olarak katılan ve META Dijital Dönüşüm Lideri pozisyonunda devam eden Ufuk Balcı, Avrupa Bölgesi’ne Çoklu Kanal Mükemmelliği Takım Lideri olarak atandı. Görevine bundan sonra Hollanda’dan devam edecek olan Balcı, buradaki yeni görevinde Avrupa Bölgesi’nde müşteri deneyimi, dijital kanalların entegrasonu, içerik mükemmelliği alanlarında çalışan ekibe liderlik edecek; ayrıca segmentasyon ve hedefleme süreçlerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Ufuk Balcı, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Kariyer hayatına Microsoft, P&G, Pfizer ve Google gibi kurumlarda staj ve proje bazlı çalışmalar ile adım attı. Balcı, 2014-2019 yılları arasında GlaxoSmithKline firmasında; Marka Müdürü, Çoklu Kanal Pazarlama İçerik Lideri, Dijital Pazarlama Lideri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Çoklu Kanal Pazarlama Müdürü gibi önemli pozisyonlarda görev aldı.

En Son İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz