Salı, Temmuz 5, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç Endüstrisi“Pharma’nın En İyi İşvereni” Ödülüne Sahip Oldu

“Pharma’nın En İyi İşvereni” Ödülüne Sahip Oldu

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cinsiyetiniz Diş Sağlığınızı Etkiliyor !

Düzenli yapılan ağız ve diş bakımı, genel sağlığın korunması...

Dondurmadan Bulaşan Öldürücü Virüs Paniğe Neden Oldu

Amerika’da aynı marka dondurma yiyen 23 kişi Listeria virüsüne...

Antalya, sağlık turizmi ile kazanmayı hedefliyor

Türkiye'nin turizm başkenti olarak anılan Antalya'da sadece deniz ve...

CHP’li Öztunç Meclis araştırması istedi: Hastane randevu sistemi çöküyor

Sağlık Bakanlığı MHRS sisteminin çöktüğünü ve yurttaşın hastane randevusu...

Roche İlaç Türkiye’de Yeni Atama

1958 yılından beri Türkiye’de sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön...
spot_imgspot_img

Global biyofarma şirketi AbbVie, bu yıl Great Place To Work Enstitüsü tarafından düzenlenen“Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırması kapsamında 4 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.“Pharma’nın En İyi işvereni”ödülüne hak kazanan AbbVie Türkiye, “Kadınlar İçin En İyi İşyeri”kategorisinde ikincilik ödülü veYaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü”nü alırken,250-500 çalışan kategorisinde de Türkiye’nin“En İyi İkinci İşvereni”olarak seçildi.

AbbVie Türkiye Genel Müdürü Dr. Mete Hüsemoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “AbbVie’nin yüksek insan odağı ve çalışan memnuniyetini önceliklendiren, her bir çalışanımızın katkısı ile birlikte oluşturup yaşattığımız kültüründe; güvene, açık iletişime ve şeffaflığa dayalı bir yaklaşım hakim. Bizi bugüne taşıyan kocaman bir aile olmamızın değerini bu tür zorlu süreçlerde daha derinden anlıyor ve hissediyoruz. Tüm dünya oldukça zorlu bir süreçten geçiyor. COVID-19 pandemisi ile mücadele sürecinde AbbVie Türkiye olarak çalışmalarımızı evlerimizden yürütüyoruz. Çalışanlarımızla yakın teması sürdürerek, birbirimizin yanında olarak belirsizlik ortamını ve zorlukları birlikte göğüslüyoruz. Bu süreçte hekimlere ve hastalara sunduğumuz hizmetlerimizi en etkin şekilde devam ettirmeyi hedefledik ve başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Bu başarıda, AbbVie çatısı altında gelişen güven anlayışının ve AbbVie kültürünün büyük katkısı var” dedi.

AbbVie Türkiye’nin kurulduğundan beri önceliklerinin kurum kültürü oluşturmak olduğunun altını çizen Dr. Hüsemoğlu, şöyle devam etti: “Önce birbirimizi dinledik. İş yapış biçimimizi çalışanlarımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda belirledik. Çalışan memnuniyetini önceliklendiren bir anlayışa sahibiz. İş ortamının sürdürülebilirliğinin insan odaklı bir yaklaşımla elde edilebileceğine inanıyoruz. Elde ettiğimiz bu tür başarılar da bakış açımızın doğruluğunu teyit ediyor ve bizi daha ileri bir noktayı hedeflemek adına motive ediyor.”

Great Place To Work Enstitüsü tarafından 6. kez Türkiye’nin En İyi İşvereni seçilen AbbVie Türkiye “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında yıllar içerisinde pek çok ödül kazandı. Daha önce 2015, 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında da çeşitli kategorilerde ödüllere layık görülen AbbVie Türkiye, Great Place To Work Enstitüsü’nden bugüne kadar toplam 17 ödül aldı.

En Son İçerikler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz