Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaKONULARKongre ve FuarPolifarma İddialı Ürünlerini Dünyaya Tanıtacak

Polifarma İddialı Ürünlerini Dünyaya Tanıtacak

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşku ve gurur içinde...

Depremzede Çocuklar İçin ‘Aşı’ Uyarısı

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Necmi...

Abdi İbrahim’e 5 Kategoride Ar-Ge ödülü

Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lider ismi Abdi...

Pfizer Türkiye’de Atama

Pfizer Türkiye’ye 2008 yılında katılan Elif Çetinkaya, Ticari Beceriler...
- Advertisement -

Türkiye sağlık sektöründe 35 yıldır üretim yapan yerli ve milli ilaç şirketi Polifarma, 9 – 11 Kasım 2021’de Milano Fiera’da düzenlenecek CPhI 2021’de özellikle pandemi sürecinde pazarında önemli yer edinmiş ürünlerini ilaç profesyonelleriyle buluşturarak dünyanın hizmetine sunacak.

Yüzde 100 yerli sermayeli Polifarma İlaç, 9 – 11 Kasım 2021’de İtalya Milano Fiera’da düzenlenecek olan ve tüm dünyadan ilaç sektörü profesyonellerini buluşturan CPhI 2021 Fuarı’na katılacak. Polifarma, 200 binden fazla kişinin katılımının beklendiği fuarda, sektörde önemli bir yer edinmiş 8 ürününü tanıtacak. CPhI Fuarı’na katılarak 57 ülkeye gerçekleştirdiği markalı ihracat ağını genişletmeyi hedefleyen Polifarma, fuarda sektördeki yenilikleri de yakından inceleme fırsatını yakalayacak.

Polifarma’nın Ar-Ge yatırımları, yeni ilaç formlarına yönelik çalışmaları ve öncülük ettiği ilklerle Türkiye’de ilaç sektörünün gelişiminde önemli bir rol oynadığını belirten Polifarma Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vildan Kumrulu, şu değerlendirmede bulundu: “CPhI’da Turquality desteğiyle hastane ürünleri alanında sahip olduğumuz yüksek deneyimi dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerine aktaracağız. Fuara özellikle pandemi sürecinde ihracat ağımızı genişletmemize yardımcı olan ürünlerimizle katılacağız. Fuarda ilaç sektörüyle ilgili yeni gelişmeleri gözlemleyecek, farklı firmaların ve rakiplerimizin çalışmalarını göreceğiz. Yeni terapötik alanlarla ilgili inceleme yapacak, aynı zamanda bizim için üretimini yaptığımız ürünlerin farklı formları, ya da yeni endikasyonları için araştırma fırsatını da yakalayacağız. CPhI 2021’in global bir lider olmak ve bu liderliği sürdürmek olan vizyonumuzu destekleyeceğine inanıyoruz. Bundan sonra da Turqality desteğiyle uluslararası arenada etkin bir oyuncu olarak yer almaya devam edeceğiz.”

- Advertisement -

En Son İçerikler