Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaHABERLERYurtiçinden HaberlerSanta Farma 40. Vodafone İstanbul Maratonu'nda En Çok Koşucuya Sahip İlaç Şirketi...

Santa Farma 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda En Çok Koşucuya Sahip İlaç Şirketi Oldu

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Bayer Farma’da Çifte Atama

Bayer Farma Bölümünde iki üst düzey atama gerçekleşti. Bayer...

En Popüler Doktor Dizileri

Hastane ve doktor temalı dizi izlemeyi sevenleri buraya alalım!...

Meme Kanserini Teşhis Eden Sütyen Geliştirildi

Nijeryalı robotik gömülü sistem mühendisi Bolarinwa Kemisola meme kanserini...

Türkiye Kısırlık Tedavisinde Avrupa’dan Daha İyi

Türk Alman Jinejoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı (TAJEV)...

Roche, 2023’te Yönetim ve İcra Kurulu’nda Değişikliğe Gidecek

Tüm dünyada insanların yaşamlarını iyileştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdüren Roche,...

Santa Farma kurumsal koşu takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Türkiye Alzheimer Derneği’nin Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi için bağış topladı. Santa Farma 97 koşucusuyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda en çok koşucuya sahip ilaç şirketi olurken, tüm kurumlar arasında üçüncü sırada yer aldı.

 Türkiye’nin en köklü ilaç şirketleri arasında yer alan ve “insana duyarlılığı” ana değerlerinden biri olarak gören Santa Farma’nın kurumsal koşu takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda, Türkiye Alzheimer Derneği’nin Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi’ne bağış toplamak için koştu. 97 Santa Farma çalışanı Adım Adım Platformu aracılığıyla toplamda 34.274 TL toplamayı başardı.

 Santa Farma en çok bağışçıya ulaşan ikinci ilaç şirketi oldu. Santa Farma çalışanlarının topladığı bağış miktarı Türkiye Alzheimer Derneği Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi‘ne aktarılacak. Türkiye Alzheimer Derneği kampanya sonunda toplamda 314.329 TL bağış topladı.

Türkiye Alzheimer Derneği Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi nedir?

Ülkemizde 650.000 Alzheimer hastası vardır ve dünyada 4 saniyede 1 kişi Alzheimer tanısı almaktadır. Gündüz Yaşam Evinde Alzheimer hastalarına rehabilitasyon hizmetleri, hasta ve yakınlarının yaşam kalitesini artırmak ve yüklerini hafifletmek amacıyla danışmanlık ve psikolojik destek sunulmaktadır. Bu proje kapsamında toplanan bağışlar Gündüz Yaşam Evine aktarılacaktır.

En Son İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz