Salı, Temmuz 5, 2022
Ana SayfaHABERLERYurtiçinden HaberlerSanta Farma 40. Vodafone İstanbul Maratonu'nda En Çok Koşucuya Sahip İlaç Şirketi...

Santa Farma 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda En Çok Koşucuya Sahip İlaç Şirketi Oldu

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cinsiyetiniz Diş Sağlığınızı Etkiliyor !

Düzenli yapılan ağız ve diş bakımı, genel sağlığın korunması...

Dondurmadan Bulaşan Öldürücü Virüs Paniğe Neden Oldu

Amerika’da aynı marka dondurma yiyen 23 kişi Listeria virüsüne...

Antalya, sağlık turizmi ile kazanmayı hedefliyor

Türkiye'nin turizm başkenti olarak anılan Antalya'da sadece deniz ve...

CHP’li Öztunç Meclis araştırması istedi: Hastane randevu sistemi çöküyor

Sağlık Bakanlığı MHRS sisteminin çöktüğünü ve yurttaşın hastane randevusu...

Roche İlaç Türkiye’de Yeni Atama

1958 yılından beri Türkiye’de sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön...
spot_imgspot_img

Santa Farma kurumsal koşu takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Türkiye Alzheimer Derneği’nin Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi için bağış topladı. Santa Farma 97 koşucusuyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda en çok koşucuya sahip ilaç şirketi olurken, tüm kurumlar arasında üçüncü sırada yer aldı.

 Türkiye’nin en köklü ilaç şirketleri arasında yer alan ve “insana duyarlılığı” ana değerlerinden biri olarak gören Santa Farma’nın kurumsal koşu takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda, Türkiye Alzheimer Derneği’nin Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi’ne bağış toplamak için koştu. 97 Santa Farma çalışanı Adım Adım Platformu aracılığıyla toplamda 34.274 TL toplamayı başardı.

 Santa Farma en çok bağışçıya ulaşan ikinci ilaç şirketi oldu. Santa Farma çalışanlarının topladığı bağış miktarı Türkiye Alzheimer Derneği Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi‘ne aktarılacak. Türkiye Alzheimer Derneği kampanya sonunda toplamda 314.329 TL bağış topladı.

Türkiye Alzheimer Derneği Hayatlarını Değiştirebilirsiniz! Projesi nedir?

Ülkemizde 650.000 Alzheimer hastası vardır ve dünyada 4 saniyede 1 kişi Alzheimer tanısı almaktadır. Gündüz Yaşam Evinde Alzheimer hastalarına rehabilitasyon hizmetleri, hasta ve yakınlarının yaşam kalitesini artırmak ve yüklerini hafifletmek amacıyla danışmanlık ve psikolojik destek sunulmaktadır. Bu proje kapsamında toplanan bağışlar Gündüz Yaşam Evine aktarılacaktır.

En Son İçerikler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz