Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiAstraZeneca Türkiye'de Yeni Atama

AstraZeneca Türkiye’de Yeni Atama

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşku ve gurur içinde...

Depremzede Çocuklar İçin ‘Aşı’ Uyarısı

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Necmi...

Abdi İbrahim’e 5 Kategoride Ar-Ge ödülü

Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lider ismi Abdi...

Pfizer Türkiye’de Atama

Pfizer Türkiye’ye 2008 yılında katılan Elif Çetinkaya, Ticari Beceriler...
- Advertisement -

Murat Güzel, 1 Aralık 2022 tarihi itibarıyla AstraZeneca Türkiye’de İnovatif Kanallar ve Ticari Etkinlik Müdürü olarak atandı.

2014 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de çalışan Murat Güzel, 1 Aralık 2022 tarihi itibarıyla AstraZeneca Türkiye İnovatif Kanallar ve Ticari Etkinlik Müdürü yeni görevine başladı. Güzel yeni görevinde, sağlık çalışanı iletişiminde tanıtım kanallarının etkin şekilde kullanımı amacıyla AstraZeneca Türkiye’nin tedavi alanları için özel ve ortak stratejiler ile planların oluşturulmasından, yeni kanalların entegrasyonu ve bütünleşik şekilde yönetiminden sorumlu olacak.

2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Yazılımı Bölümü’nden ve 2012 yılında Ahmet Yesevi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Murat Güzel, 2021 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Yönetici MBA yüksek lisans programını tamamladı. Güzel, iş hayatına 2002 – 2005 yılları arasında Lojistik Sistem’de Teknik Ekip lideri olarak başladı. 2007 – 2011 yılları arasında Nobel İlaç’ta Proje ve Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Güzel, 2011’den itibaren aynı şirkette Satış Gücü Etkinliği Uzmanı olarak çalıştı. 2014’te AstraZeneca Türkiye ailesine Ticari Etkinlik Yöneticisi olarak katılan Güzel, 2016 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de Ticari Etkinlik Müdürü olarak görev yapıyordu. Murat Güzel bundan sonraki kariyerine AstraZeneca Türkiye İnovatif Kanallar ve Ticari Etkinlik Müdürü olarak devam edecek.

- Advertisement -

En Son İçerikler