Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiAvrupa ve Türkiye'nin En İyi İşvereni Seçildi

Avrupa ve Türkiye’nin En İyi İşvereni Seçildi

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşku ve gurur içinde...

Depremzede Çocuklar İçin ‘Aşı’ Uyarısı

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Necmi...

Abdi İbrahim’e 5 Kategoride Ar-Ge ödülü

Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lider ismi Abdi...

Pfizer Türkiye’de Atama

Pfizer Türkiye’ye 2008 yılında katılan Elif Çetinkaya, Ticari Beceriler...
- Advertisement -

Tıbbı yeniden tasarlama hedefiyle insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışan Novartis Türkiye, başarılı ve yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla üst üste 6. kez Avrupa ve Türkiye’nin ‘En İyi İşveren’ markası seçildi.

Novartis Türkiye, insan kaynakları alanında dünyanın önemli kuruluşları arasında yer alan Top Employers Institute tarafından, 121 farklı ülkeden şirketlerin yer aldığı ve çalışan koşullarında mükemmelliği hedefleyen çalışmalara yönelik yapılan değerlendirmeler sonucunda 2023’te de Avrupa ve Türkiye’nin En İyi İşveren markalarından biri seçildi. Çalışmanın kritlerleri arasında “yetenek stratejileri, yetenek kazanımı, iş gücü planlaması, işe yeni başlayanların eğitim ve adaptasyonu, yönetici ve çalışan gelişimi, kariyer ve başarı yönetimi, çalışan ödüllendirme, ek fayda sağlama, çeşitlilik ve dahil etme uygulamaları ve şirket kültürü” gibi konular yer aldı.

Novartis Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü Dr. Senay Kızılkaya, “Değişimlerin tüm dünya çapında hızla gerçekleştiği bir çağda yaşıyoruz. Biz de çalışanlarımızın zamana ve koşullara bağlı olarak dönüşen ihtiyaçlarını sürekli olarak takip ediyor ve bu ihtiyaçlara en uygun yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye çalışıyoruz. Başarımızda bu yaklaşımımızın ve güven oluşturma stratejimizin katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana çalışanlarımızın bağlılığını önceliklendiren bir yönetim anlayışı benimsedik. İnsanı merkeze koyduğumuz bir yaklaşımla çalışanlarımızın mutlu ve verimli çalışabildikleri bir ortam yaratmak ve bunu her zaman daha iyiye taşımak için çalışıyoruz. Çeşitlillik ve kapsayıcılığa verdiğimiz önemle her çalışanımızı kendi özgün farklılıklarıyla kucaklıyor, onların kariyer yolculuklarına ortak oluyoruz. Ana faaliyet alanımızda da başarılı iş sonuçlarına ulaşmanın yolunun çalışanlarımızdan geçtiğinin bilincindeyiz. Novartis Türkiye olarak insan kaynakları vizyonumuzun ve çalışmalarımızın üst üste altıncı kez “Avrupa ve Türkiye’nin En İyi İşvereni” ödülüne layık görülmesi bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı. Bu başarıya katkı sunan ve ortak olan tüm Novartis Türkiye çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte Novartis kültürünü geliştirme tutkumuzla gelecekte de nice başarılara imza atacağız.” dedi.

- Advertisement -

En Son İçerikler