Çarşamba, Temmuz 6, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiÇalışanlarının Kariyer Gelişimine Destek

Çalışanlarının Kariyer Gelişimine Destek

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cinsiyetiniz Diş Sağlığınızı Etkiliyor !

Düzenli yapılan ağız ve diş bakımı, genel sağlığın korunması...

Dondurmadan Bulaşan Öldürücü Virüs Paniğe Neden Oldu

Amerika’da aynı marka dondurma yiyen 23 kişi Listeria virüsüne...

Antalya, sağlık turizmi ile kazanmayı hedefliyor

Türkiye'nin turizm başkenti olarak anılan Antalya'da sadece deniz ve...

CHP’li Öztunç Meclis araştırması istedi: Hastane randevu sistemi çöküyor

Sağlık Bakanlığı MHRS sisteminin çöktüğünü ve yurttaşın hastane randevusu...

Roche İlaç Türkiye’de Yeni Atama

1958 yılından beri Türkiye’de sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön...
spot_imgspot_img

Otuz beş yılı aşkın süredir, sağlıklı yarınlar için çalışan ve üreten Berko İlaç, çalışanlarının kariyer gelişimini desteklemeye devam ediyor. Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanının hayata geçirdiği BerkoTUVAL uygulaması ile Berko İlaç çalışanları kariyerlerine yön veriyor.

Berko İlaç, modern iş yaşamı ve kurum kültürüne bağlı kalarak gelişmeleri takip ederken, kendini güncelleyerek çalışanlarına yatırım yapmaya devam ediyor. “Geleceğini Şekillendir” mottosundan yola çıkan Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanı, tüm süreçlerin daha şeffaf ve erişilebilir olduğu bir insan kaynakları yönetimi anlayışıyla BerkoTUVAL uygulamasını hayata geçirdi. Berko İlaç çalışanlarının performans, kariyer, eğitim ve gelişim sorumluluğunu bizzat onları da süreçlere dâhil ederek birlikte paylaştığı BerkoTUVAL ile insan kaynakları sürelerini uçtan uca yönetmeyi hedefliyor.

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olarak hayatımızın her alanında yer bulduğu günümüzde, Berko İlaç İnsan Kaynakları departmanı BerkoTUVAL ile çalışanlarının mobil, hızlı ve efektif bir şekilde, kullanıcı dostu arayüzlerle tüm süreçleri kolaylıkla ve keyifle takip edebildikleri bir platform ortaya koyarak onları da bu dönüşümün bir parçası haline getiriyor.

Berko İlaç’ın çalışana değeri her zaman ön planda tutan bir kariyer firması olduğunun altını çizen Berko İlaç İnsan Kaynakları Müdürü İbrahim Sarıyar konuyla ilgili, “İnsan Kaynakları departmanı doğru organizasyon ve doğru insan kaynakları sistemleri ile kurumun büyümesine direkt katkı sunan stratejik bir fonksiyondur. Doğru çalışanı işe alıp, performansını ve potansiyelini ölçüp, gelişim alanlarını ve güçlü yönlerini geliştirmeye odaklandığımız, ücret ve ödüllendirme sistemleri ile de bu süreci desteklediğimiz noktada, başarı için en önemli unsurları sağlamış oluruz. BerkoTUVAL’i hayata geçirirken bu bakış açısından yola çıktığımızı ifade etmek isterim.” şeklinde konuştu.

En Son İçerikler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz