Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiZade Vital'de Üst Düzey Atama

Zade Vital’de Üst Düzey Atama

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Bayer Farma’da Çifte Atama

Bayer Farma Bölümünde iki üst düzey atama gerçekleşti. Bayer...

En Popüler Doktor Dizileri

Hastane ve doktor temalı dizi izlemeyi sevenleri buraya alalım!...

Meme Kanserini Teşhis Eden Sütyen Geliştirildi

Nijeryalı robotik gömülü sistem mühendisi Bolarinwa Kemisola meme kanserini...

Türkiye Kısırlık Tedavisinde Avrupa’dan Daha İyi

Türk Alman Jinejoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı (TAJEV)...

Roche, 2023’te Yönetim ve İcra Kurulu’nda Değişikliğe Gidecek

Tüm dünyada insanların yaşamlarını iyileştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdüren Roche,...

Helvacızade Şirketler Grubu’nun sağlık kanadı olan Zade Vital’in genel müdürü pozisyonuna sağlık sektörünün tecrübeli isimlerinden Dr. Çağlan Kuruner atandı.

Dr. Çağlan Kuruner, eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Nobel İlaç ve Abdi İbrahim İlaç’ta Ürün Müdürü olarak özel sektör kariyerine başlayan Kuruner ardından Sanovel İlaç’ta Pazarlama ve Tanıtım Müdürü pozisyonuna getirildi. Sonrasında ise Ulkar Holding Nobel İlaç’ta Nobel Tüketici Sağlığı Direktörü ve Nobel İlaç Akut İş Birimi Direktörü görevini yürüttü. Ulkar Holding’de RA İlaç Satış Pazarlama Direktörü pozisyonunda görev yaptı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Helvacızade Şirketler Grubu’nun CEO’su Serhan Ulga konuyla ilgili şunları söyledi:

“135 yıldır kesintisiz bir şekilde varlığını sürdüren grubumuz, “daha sağlıklı nesiller için” ilkesiyle ülke ekonomisine ve istihdamına da katma değer sağlıyor. Grubumuzun sağlık kanadı Zade Vital olarak ulusal hem de uluslararası arenada önemli projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Zade Vital’in yönetimini sağlık sektöründe önemli projelere imza atmış Dr. Çağlan Kuruner’e teslim etmekten mutluluk duyuyor, kendisine başarılar diliyorum. Helvacızade Şirketler Grubu olarak, grubumuzun ana odağı olan inovasyon, teknoloji, yeni iş modelleri ve sürdürülebilirlik gibi konulardaki çalışmalarımızı geliştirmeye ve ilerletmeye devam edeceğiz.”

Zade Vital’in yeni Genel Müdürü Dr. Çağlan Kuruner ise “Türkiye’nin saygın kuruluşlarından Helvacızade Şirketler Grubu’nun sağlıklı yaşam dostu markası Zade Vital’in yeni genel müdürü olmaktan kıvanç duyuyorum. Teslim aldığım bu bayrağı güçlü ekibimizle birlikte ileriye taşımak için tüm gücümüzle çalışmayı süredecek, yeni başarılara imza atacağız’’ dedi.

En Son İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz