Çarşamba, Temmuz 6, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiZade Vital'de Üst Düzey Atama

Zade Vital’de Üst Düzey Atama

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cinsiyetiniz Diş Sağlığınızı Etkiliyor !

Düzenli yapılan ağız ve diş bakımı, genel sağlığın korunması...

Dondurmadan Bulaşan Öldürücü Virüs Paniğe Neden Oldu

Amerika’da aynı marka dondurma yiyen 23 kişi Listeria virüsüne...

Antalya, sağlık turizmi ile kazanmayı hedefliyor

Türkiye'nin turizm başkenti olarak anılan Antalya'da sadece deniz ve...

CHP’li Öztunç Meclis araştırması istedi: Hastane randevu sistemi çöküyor

Sağlık Bakanlığı MHRS sisteminin çöktüğünü ve yurttaşın hastane randevusu...

Roche İlaç Türkiye’de Yeni Atama

1958 yılından beri Türkiye’de sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön...
spot_imgspot_img

Helvacızade Şirketler Grubu’nun sağlık kanadı olan Zade Vital’in genel müdürü pozisyonuna sağlık sektörünün tecrübeli isimlerinden Dr. Çağlan Kuruner atandı.

Dr. Çağlan Kuruner, eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Nobel İlaç ve Abdi İbrahim İlaç’ta Ürün Müdürü olarak özel sektör kariyerine başlayan Kuruner ardından Sanovel İlaç’ta Pazarlama ve Tanıtım Müdürü pozisyonuna getirildi. Sonrasında ise Ulkar Holding Nobel İlaç’ta Nobel Tüketici Sağlığı Direktörü ve Nobel İlaç Akut İş Birimi Direktörü görevini yürüttü. Ulkar Holding’de RA İlaç Satış Pazarlama Direktörü pozisyonunda görev yaptı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Helvacızade Şirketler Grubu’nun CEO’su Serhan Ulga konuyla ilgili şunları söyledi:

“135 yıldır kesintisiz bir şekilde varlığını sürdüren grubumuz, “daha sağlıklı nesiller için” ilkesiyle ülke ekonomisine ve istihdamına da katma değer sağlıyor. Grubumuzun sağlık kanadı Zade Vital olarak ulusal hem de uluslararası arenada önemli projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Zade Vital’in yönetimini sağlık sektöründe önemli projelere imza atmış Dr. Çağlan Kuruner’e teslim etmekten mutluluk duyuyor, kendisine başarılar diliyorum. Helvacızade Şirketler Grubu olarak, grubumuzun ana odağı olan inovasyon, teknoloji, yeni iş modelleri ve sürdürülebilirlik gibi konulardaki çalışmalarımızı geliştirmeye ve ilerletmeye devam edeceğiz.”

Zade Vital’in yeni Genel Müdürü Dr. Çağlan Kuruner ise “Türkiye’nin saygın kuruluşlarından Helvacızade Şirketler Grubu’nun sağlıklı yaşam dostu markası Zade Vital’in yeni genel müdürü olmaktan kıvanç duyuyorum. Teslim aldığım bu bayrağı güçlü ekibimizle birlikte ileriye taşımak için tüm gücümüzle çalışmayı süredecek, yeni başarılara imza atacağız’’ dedi.

En Son İçerikler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz