Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaSAĞLIK SEKTÖRÜİlaç EndüstrisiLilly İlaç ,Etik Ödülünü Kazandı

Lilly İlaç ,Etik Ödülünü Kazandı

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Bayer Farma’da Çifte Atama

Bayer Farma Bölümünde iki üst düzey atama gerçekleşti. Bayer...

En Popüler Doktor Dizileri

Hastane ve doktor temalı dizi izlemeyi sevenleri buraya alalım!...

Meme Kanserini Teşhis Eden Sütyen Geliştirildi

Nijeryalı robotik gömülü sistem mühendisi Bolarinwa Kemisola meme kanserini...

Türkiye Kısırlık Tedavisinde Avrupa’dan Daha İyi

Türk Alman Jinejoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı (TAJEV)...

Roche, 2023’te Yönetim ve İcra Kurulu’nda Değişikliğe Gidecek

Tüm dünyada insanların yaşamlarını iyileştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdüren Roche,...

Lilly İlaç, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik değerlere önem veren şirketleri ödüllendirmek üzere her yıl geleneksel olarak verilen ve şirketlerin etik konusundaki duyarlılıklarını artırmayı hedefleyen “ETİKA Türkiye Etik Ödülünü” üst üste dokuzuncu kez kazanma başarısını gösterdi.

Tüm dünyadaki insanların yaşamlarını iyileştiren ilaçlar yaratmak için, insana verilen değeri keşif ile birleştiren Lilly İlaç, Etik Değerler Merkezi tarafından her yıl geleneksel olarak verilen ETİKA Türkiye Etik Ödülü’nü almaya hak kazanan 23 şirketten biri oldu.

Lilly İlaç, ETİKA Türkiye 2020 Etik Ödülü için altı kategoride hazırlanan sorular ile yapılan değerlendirme neticesinde, uluslararası etik standartlara göre yapılması gereken etik uygulamalara uygunluğunu sergileyerek, Türkiye iş hayatında kurumların etik duyarlılıklarını artırma amacıyla verilen ödülü üst üste dokuz yıl kazanma başarısını gösterdi.

Etik liderlerin yetiştirilmesine öncülük etmek ve gençlerin etik değerlere sahip çıkmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulan Etik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından verilen ETİKA Türkiye Etik Ödülü için bu yılki ödül töreni 4 Kasım tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşti. Lilly Türkiye Etik ve Uyum Direktörü Gizem Saybir, Lilly’nin bu ödüle dokuzuncu kez layık görülmesini şu sözlerle değerlendirdi: “Lilly Türkiye olarak 9 yıl üst üste bu ödülü almaktan dolayı gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Lilly’de ne yaptığımız kadar, o işi nasıl yaptığımız da eşit ölçüde önemlidir. Şirket değerlerimizden biri olan dürüstlük ile performansı birleştirmek her bir çalışanın sorumluluğu ve önceliğidir. Bu yüzden etkili bir Etik Uyum Programını hayata geçirmek için, sadece Etik Uyum değil tüm çalışanlar olarak bu programı biliriz ve uygulanması için çalışırız. Bu programın en önemli bileşenlerinden biri, Konuşan Kültür: herhangi bir endişemiz olduğunda, dile getirmek ve dile getiren meslektaşlarımızı veya müşterilerimizi dinlemek. Böylece birbirimizi, hizmet ettiğimiz hastalar, müşteriler ve iş ortaklarımız için her gün doğru şeyi yapmakla sorumlu tutarız. 9 yıl üst üste bu ödülü alarak çalışanlar, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle yarattığımız güvenin sürdürülebilir başarısının EDMER tarafından da ödüllendirilmesi bizi daha da motive ediyor.”

En Son İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz