Cumartesi, Mart 2, 2024
Ana SayfaGenelYılın En Başarılı Web Sitesi Seçildi

Yılın En Başarılı Web Sitesi Seçildi

Tarih:

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşku ve gurur içinde...

Depremzede Çocuklar İçin ‘Aşı’ Uyarısı

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Necmi...

Abdi İbrahim’e 5 Kategoride Ar-Ge ödülü

Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lider ismi Abdi...

Pfizer Türkiye’de Atama

Pfizer Türkiye’ye 2008 yılında katılan Elif Çetinkaya, Ticari Beceriler...
- Advertisement -

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren kurumların, markaların, paydaşların, sağlık ve iletişim profesyonellerinin bu alanda gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Ödülleri sahiplerini buldu. 30 farklı kategoride projenin ödüllendirildiği yarışmada YILIN EN BAŞARILI WEBSİTESİ kategorisinde ödülün sahibi Nobel İlaç tarafından hayata geçirilen NOBELYUM dijital platformu oldu.

Çok paydaşlı, çok kanallı dev bir proje olarak 1 yaşını dolduran ve hızla büyümeye devam eden Nobelyum, zengin site mimarisi ve içerikleri ile sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bilimsel hizmet deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Portal; canlı yayın altyapısı başta olmak üzere, 360 derece güncel içerik sunarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

Golden Pulse Yılın En Başarılı Websitesi seçilen Nobelyum dijital platformunun başarısı ile ilgili olarak Nobel İlaç Dijital Pazarlama Müdürü Canan Türkkan şu açıklamalarda bulundu: “Nobel İlaç olarak Sağlık profesyonelleri için inşa ettiğimiz ve koşulsuz olarak sağlık mesleği mensuplarının kullanımına sunduğumuz dijital portalımız Nobelyum yeniliklerle her geçen gün daha da büyüyor. Geçen yıl ‘Her Gün 1 Doz Nobelyum’ sloganı ile hayata geçirilen platformun günümüz itibarı ile 7.100 sağlık profesyoneli üyesi bulunuyor. Ayrıca, uluslararası da ilgi görmeye ve yeniliklerle sağlık profesyonellerinin ihtiyacına yönelik hizmet vermeye devam ediyor. Platformumuz zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bir tıbbi ve bilimsel hizmet sunuyor. Golden Pulse Ödülümüz ile ne kadar doğru bir projeye imza attığımızı ekipçe bir kez daha hissettik. Projenin hayata geçirilmesinde ve büyümesinde emeği olan Bahar Paröz, Bahar Turunç ve Nur Küçükçirkin en başta olmak üzere Nobel’li tüm ekip arkadaşlarımla birlikte sektör için önemli bir kaynak oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.”

- Advertisement -

En Son İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz